Lusterka do wózków widłowych

lustaerko wsteczne do wózka widłowego Lusterka przednie i tylne do wózków widłowych. Panoramiczny kąt widzenia 180o  eliminuje tzw. martwe punkty z tyłu wózka. Lustra są zgodne z dyrektywą CE 98/37.

wyślij zapytanie

Czytaj więcej: Lusterka do wózków widłowych

Lustra magazynowe półkuliste, 1/4 kuli

lustra magazynowe, przemysłowe 1/4 kuli

Lustra magazynowe półkoliste wewnętrzne, 1/4 kuli, 3 kierunkowe do magazynów, dużych powierzchni handlowych, hal przemysłowych. Zapewniają kontrolę ruchu na całej długości alei. Lustra do alei wąskiej oraz szerokiej.

wyślij zapytanie

Czytaj więcej: Lustra magazynowe półkuliste, 1/4 kuli

Lustra magazynowe półkuliste 1/2 kuli

lustra magazynowe i przemysłowe wiszące Lustra magazynowe półkoliste wewnętrzne, 1/2 kuli. Do montażu w poziomie i w pionie. Kontrola 4 lub 3 kierunków. Do magazynów, dużych powierzchni handlowych, hal przemysłowych. Zapewniają kontrolę ruchu i ułatwiają poruszanie się pojazdów oraz osób w magazynach, oraz dużych powierzchniach handlowych.

wyślij zapytanie

Czytaj więcej: Lustra magazynowe półkuliste 1/2 kuli

Lustra przemysłowe z biało-czerwoną ramą

lustra przemysłowe z biało-czerwoną ramą

Lustra przemysłowe z biało-czerwoną ramą zwiększają bezpieczeństwo poruszania się maszyn w zakładach produkcyjnych oraz na powierzchniach magazynowych. Biała rama z czerwonymi elementami odblaskowymi powoduje, że lustra są doskonale widoczne. Kontrola 2 lub 3 kierunków.

wyślij zapytanie

Czytaj więcej: Lustra przemysłowe z biało-czerwoną ramą

Lustra przemysłowe z żółto-czarną ramą

lustra przemysłowe z żółto-czarną ramą Montaż tych luster zalecany jest jest w halach produkcyjnych i magazynowych; żółto-czarne ramy kontrastują z otoczeniem, dzięki czemu lustra są lepiej widoczne. Żółto-czarna rama zgodna jest z europejską dyrektywą CE92-58, dotyczącą zaleceń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

wyślij zapytanie

Czytaj więcej: Lustra przemysłowe z żółto-czarną ramą