Śliska podłoga i wózki widłowe

Klient pyta:

"Witam,
Panie Grzegorzu proszę o poradę czy te maty co u Państwa kupowaliśmy mogą być położone na  skosie i  czy po nich może jeździć wózek widłowy.
Mamy na hali produkcyjnej skos ok 30 st. z poziomu na poziom i podłoga jest śliska i wózek zamiast zjeżdżać to po prostu ześlizguję się. To samo tyczy się pracowników.
Z góry dziękuję.
pozdrawiam serdecznie/viele Grüße."

Klient zakupił, na stanowiska pracy przy obrabiarkach w kilku partiach,  maty gumowe antypoślizgowe High-Duty. Maty antypoślizgowe High-Duty nie nadają się na podjazd dla wózków widłowych. Są przeznaczone dla ludzi na stanowiska pracy. Ponieważ wykonane są z gumy z 30% domieszką nitrylu są olejoodporne. Szczególnie polecamy je na stanowiska pracy przy obrabiarkach, prasach hydraulicznych oraz innych maszynach. Ponadto stosowane są w kuchni oraz dla barmanów. Doskonale spełniają funkcję antypoślizgową oraz antyzmęczeniową. Nie nadają się jednak do dużych obciążeń.
 
Do rozwiązania powyższego problemy polecam wykładziny gumowe. Posiadamy w ofercie wykładziny gumowe ryflowane z wąskim i szerokim ryflem oraz wykładziny gumowe o wzorze monetowym. Oferujemy wykładziny gumowe ryflowane o grubości 3mm i 6mm oraz wykładziny gumowe o wzorze monetowym o grubości 3mm i 4,5mm. Jeżeli jest taka potrzeba dostarczamy wykładziny gumowe olejoodporne.