Wykładziny gumowe do obiektów sportowych

Coraz częściej otrzymujemy zapytania o wykładziny gumowe do różnych obiektów sportowych, do siłowni, klubów fitness, na hale sportowe. Klienci proszą o przedstawienie naszej propozycji zgłaszając jednocześnie swoje oczekiwania. Najczęściej są to: zabezpieczenie podłogi, wygłuszenie, funkcja antypoślizgowa.

Mamy w naszej ofercie maty gumowe oraz wykładziny gumowe dedykowane do siłowni oraz do obiektów sportowych. Do siłowni polecamy maty gumowe Weightroom-Mat o grubości 12 i 17mm , systemowe maty gumowe Sport-Tile o grubości 10mm oraz wykładziny gumowe ryflowane, wykładziny gumowe o wzorze monetowym o różnej grubości. Ponadto posiadamy w ofercie antypoślizgowe maty basenowe ...

Do wilgotnych i śliskich pomieszczeń rekreacyjnych ( basen, prysznic, itp.) polecamy maty antypoślizgowe basenowe Diamond Grid i Leisure-Mat oraz maty pod prysznic Flexi-Deck .

Maty gumowe do siłowni

maty gumowe do siłowni

Do siłowni poszukiwane są maty gumowe wygłuszające oraz zabezpieczające podłogę przed ciężarami. Najlepszym rozwiązaniem są grube 12 lub 17mm maty gumowe Weightroom-Mat oraz maty gumowe systemowe Sport-Tile o gr. 10mm ( na zdjęciu z lewej).

Maty gumowe do siłowni Weightroom-Mat wykonane są wyjątkowo trwałej gumy. Skutecznie zabezpieczają podłogę i redukują poziom hałasu. Można je odwracać i używać z obu stron. Z jednej strony mają powierzchnię teksturową a drugiej szeroko prążkowaną.

Maty Sport-Tile to system płytek o wymiarze 61cm x 61cm z zaczepami do łaczenia.  >>zobacz więcej

Wykładziny gumowe

wykładzina gumowa do siłowni

Ponieważ guma jest stosunkowo drogim surowcem pokrycie dużej powierzchni matami o grubości 17mm jest znacznym wydatkiem. Zatem ze względu na koszty często stosowanym rozwiązaniem są wykładziny gumowe o grubości 4, 5 lub 6mm. Posiadamy w ofercie wykładziny gumowe o wzorze monetowym oraz wykładziny ryflowane. Wykładzin gumowe ryflowane dostępne są w dwóch wersjach: z wąskim ryflem oraz z szerokim ryflem. Do dużych powierzchni w obiektach sportowych polecamy wykładziny gumowe o wzorze monetowym.  >>zobacz więcej

Grube 17mm maty gumowe Weightroom-Mat można stosować punktowo w miejscach ćwiczeń z ciężarami.